آشنایی با گل سرخ یا گل محمدی | فروشگاه اینترنتی آذربو

آشنایی با گل سرخ یا گل محمدی

گل سرخ یا گل محمدی

گل سرخ یا گل محمدی نام نوعی گل رز است که نماد عشق و زیبایی بوده و عطر بی نظیری دارد🤩 و از آن گلاب می گیرند. علاوه بر عطر استثنایی این گیاه، خواص دارویی آن نیز از دیرباز شناخته شده است. گل محمدی دارای مزایای زیادی برای سلامتی، زیبایی پوست و مو است. گل محمدی را به شکل های مختلف از جمله چای و دمنوش گل محمدی، روغن گل محمدی و گلاب نیز استفاده می کنند. خواص گل محمدی برای کاهش وزن و لاغری💪
چای گل محمدی نوشیدنی سالم و بدون کالری است که جایگزین خوبی برای نوشیدنی های چاق کننده مانند قهوه خامه ای و انواع نوشابه ها و… می باشد. و از این رو تاثیر خوبی در لاغری می گذارد.اگر بین وعده های غذایی خود یک فنجان چای گل محمدی بنوشید اشتهای شما کاهش یافته و سبب افزایش هضم چربی می شود.

☑️گل محمدی برای درمان اسهال خونی:
نوشیدن دمنوش گل محمدی برای از بین بردن باکتری های مضر در روده نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، افراد مبتلا به بیماری هایی مانند اسهال خونی و التهاب های دستگاه گوارش نیز می توانند از مزایای این دمنوش استفاده کنند.
☑️آب گل محمدی بوی بد دهان را درمان می کند👌
برای رفع بوی بد دهان می توانید از آب گل سرخ استفاده کنید به این ترتیب که با استفاده از آن قرقره کنید.
☑️گل محمدی برای مقابله با عفونت :
چای گل محمدی دارای ویتامین های B2 و B1و K، بتاکاروتن، بیوفلاونوئیدها، تانن ها و پکتین است و سبب کاهش التهاب و مقابله با عفونت می شود.
☑️دمنوش گل محمدی برای پاکسازی کبد💯 از دیگر مزایای نوشیدن دمنوش گل محمدی پاکسازی کبد و کیسه صفرا می باشد.
☑️گل محمدی برای کلیه و سنگ کلیه:
گل محمدی دارای خاصیت دیورتیک است و حجم ادرار را افزایش می دهد و از ابتلا به سنگ کلیه و بیماری های کلیوی جلوگیری می کند.

امیدوارم مطالب ذکر شده مورد توجه شما قرار گرفته باشه. هدف ما در این مقالات این است که شما خرید زعفران از کشاورز را به سادگی انجام دهید

برای تهیه زعفران سوپر نگین زعفران سرگل و خرید زعفران نگین با آذربو زعفران همراه باشید تا از کیفیت برتر مجموعه ما، بهره مند شوید.

×

سلام!

با ما در WhatsApp گپ بزنید یا برای ما ایمیل بفرستید به info@saffronazarbo.ir

 

×